הפקות אירועים

באלידו מסיבות רווקים ורווקות

מסיבות רווקים ורווקות

איך מציינים את הימים האחרונים בחיי הרווקות? כמובן במסיבה! אנו אלופים בהפקות מסיבות רווקים ורווקות במגוון מקומות ונושאים לפי בקשתכם. זה כבר לא צריך ליפול על החבר הכי טוב שיארגן הכל, בשביל זה יש באלידו – בנוסף אנו מציעים מגוון הפעלות, סדנאות כיבוד וכל מה שחלמתם עליו!

באלידו ארגון ימי הולדת

ימי הולדת

היום המיוחד שלכם כמו שבא לכם לעשות! הפקת ימי הולדת במגוון נושאים וחוויה יוצאת דופן. לא עוד יומולדת רגיל - מתאים לכל גיל! במסגרת שירותינו אנו מציעים מגוון הפעלות, סדנאות חווייתיות, סוגי כיבוד שונים, הפקות כוללות, הצגות ומופעים וכל מה שבא לכם לעשות!

באלידו אירועים חברתיים

אירועים עסקיים

אנו מפיקים סוגים רבים של אירועים עסקיים, לכל קהל יעד! כנסים, השקות, ירידים, הרצאות, ימי כיף וגיבוש ומה שבא לכם לעשות! במסגרת שירותינו אנו יודעים להפיק את כל האירועים בכל נושא שתרצו, לילדים, נוער, צעירים ומבוגרים כאחד.

בר\בת מצווה

חגיגת בר ובת מצווה מסמלת את השינוי המהותי שהילדים עוברים מילדות לבגרות. אנו בחברת באלידו נלווה לאורך הדרך ונתרגש יחד אתכם באירוע שייזכר לעוד הרבה שנים! אנו דואגים להכל החל מטקס האירוע, הפקת קליפים, מגנטים  ועד לתוספים לאירועים, תפאורות. וכל מה שבא לכם לעשות!

באלידו בר\בת מצווה
באלידו הפקות קונספט

הפקות קונספט

אם בא לכם לעשות אירוע בנושא מיוחד, כל נושא שתבחרו – באלידו! צרו אתנו קשר, ספרו לנו על הרעיון שלכם וביחד נפתח את הקונספט המתאים בשבילכם ונפיק לכם את האירוע מקצה לקצה. אתם אומרים מה תרצו ובאלידו יעשו עד הפרט האחרון.